Budoucnost zkázy

Hanáková | 16.02.2014

Vážená pane ing.Princi.Chtěla bych vám poděkovat za včerejší odpověd.Chtěla bych jen dodat,že jsem psala panu ministrovi financí.Babišovi na dnešní situaci a co s tím hodlají zákonodárci dělat.Zmínila jsem i problematiku lichvářů-extrémní úroky,polatky je ožebračování lidu.Co míní dělat s kriminalitou,že místo aby zloději byli povinni splatit dluhy,pobyt ve věznicích,tak místo toho se jim zřizují komforty,nemusí platit stravu,zdravotní pojištění,poplatek za popelnice atd.Dostala jsem odpověd,že se moje zpráva předá odborníkům.Myslím si,že na to není třeba odborník,na to stačí selký rozum normálně myslícího člověka co má mozek na místě.Dále jsem psala předsedovi vlády p. Sobotkovi na situaci která dále pokračuje,zda převzali štafetu po Nešasovi vlády a dále v ní pokračují a nebo mají v programu změnit spousta zákonů ve prospěch slušných občanů co nekradou,poctivě pracují a díky nim mají přísun peněz do státní kasy.Po volbách vyplavují nové a nové zákony co jsou opravdu postavené na hlavu.Bohužel ,odpověd jsem nedostala.Je možné,že politikům nezáleží na jejich vlastních dětech,vnoučatech?(Na našich dětech jim nezajímá,to všichni víme)Vždyt ony (děti politiků),budou také žít tady v devastované zemi.Děti zřejmě milují tak až moc až jim je lhostejno co bude s nima v budoucnu.Plné sklepy nepoctivých bankovek jim budou k ničemu.Doufala jsem,že po nových voleb nastane pořádek,pravidla a řád.Bude se prosazovat poctivost ale zřejmě je to už dávno utopie.
Přeji Vám mnoho úspěchú v práci.pevné nervy a hlavně hodně zdraví.

Přidat nový příspěvek